O firmie

Nasza historia

Dzisiejsza André Group – właściciel marki Motorline zarządzanej przez André Viana – posiada ponad 30 lat doświadczeń. W ciągu pierwszych 24 lat istnienia Grupa składała się z szeregu firm działających w obszarze mechaniki i technologi. Był to czas współpracy z niemieckimi i włoskimi potentatami branży automatyki. Nabyte w ten sposób doświadczenie pozwoliło na stworzenie własnej marki.

W 2010 roku na skutek połączenia wszystkich niezależnych firm powstaje Electrocelos S.A. Od tego momentu wyznaczono nowy kierunek i wizję firmy, tworząc strategię, która koncentruje się na jakości produktów oraz usług, zawsze pamiętając o zadowoleniu klienta. Na poczet tego kierunku powstaje nowa marka automatyki – Motorline Professional. Obecnie Motorline Professional funkcjonuje w ponad 50 krajach przez sieć generalnych dystrybutorów. „Przez te wszystkie lata pracowaliśmy nad osiągnięciem wysokiego poziomu jakości, abyśmy mogli sprostać najwyższym wymaganiom rynku światowego”. André Viana stworzył markę ze strategią, w której wierzy w wartości designu, łącząc ją z innowacjami technologicznymi, w celu oferowania produktów wysokiej jakości zapewniając bezpieczeństwo i niezawodność użytkowania.

Nasza misja

Projektujemy nasze produkty w sposób, który ułatwia życie nie tylko użytkownikom, ale co równie istotne instalatorom. Aby zapewnić szybką i intuicyjną instalację, nasi klienci mają dostęp do szczegółowych filmów pokazujących proces montażu i konserwacji produktów. Dzięki szerokiej gamie produktów staramy się jak najbardziej zaspokoić potrzeby rynku związanego z automatyką mieszkaniową, przemysłową i miejską.

Portugalia

Marka Motorline narodziła się na północy Portugalii, a wiedza portugalska jest efektem jej międzynarodowego wzrostu i rozwoju. Nasze hasło – patrz w przyszłość, nie zapominając o naszych początkach.

Design

Byliśmy jednym z pierwszych w branży automatyki ceniących wzornictwo. Wysoka jakość estetyczna naszych produktów opiera się na dbałości o szczegóły, co sprawiło, że otrzymaliśmy ważne międzynarodowe uznanie.

Technologia

Nasz dział R&H składa się z wysoko wyspecjalizowanego międzynarodowego zespołu, który opracowuje nowe technologie które później rygorystycznie i dokładnie testuje tak, aby zapewnić najwyższe standardy technologiczne i jakościowe naszych produktów.

Certyfikat SGS

Certyfikacja P EN ISO9001 to potwierdzenie, że skupiamy się na prowadzeniu firmy w sposób zrównoważony i odpowiadający oczekiwaniom klientów, zapewniając ich zadowolenie. Oznacza to, że wzorce jakości naszych produktów i usług są zgodne z międzynarodowymi wymaganiami, zapewniając wysoką niezawodność i wydajność usług świadczonych naszym klientom.